Tak dzisiaj jest ten dzień który przypomina mi że jestem tylko kawałkiem gówna.Nie ma nic bardziej demotywującego.Ale liczę na to że kiedyś przyjdzie też dzień kiedy poczuję się wspaniała. I pewnie prędko on nie nadejdzie.
Bo kiedy wszystko się pierdoli tracę ostrośc i jutra może nie byc.Najlepiej by było nic nie czuc.
http://www.youtube.com/watch?v=1yX_kNfCOYA&feature=youtu.be
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz